لازمه امر به معروف و نهی از منکر اعتقاد و باور درونی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج در کرما ن ، جلسه شورای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان پیش از ظهر امروز در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با حضور سردار ابوحمزه و دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان ، حجت الاسلام و المسلمین علیدادی و اعضاء ستاد احیای امر به معروف کرمان برگزار شد.

در این جلسه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان حضور مسئولان در شورای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر را لازمه اجرای دقیق و قوی برنامه‌ها دانست و گفت: مسئولیت تحقق امر به معروف و نهی از منکر در دستگا‌ه‌های متولی به عهده رییس دستگاه است.
سردار غلامعلی ابوحمزه هدایت، حمایت و نظارت را سه وظیفه‌ این شورا در همه سطوح برشمرد و تصریح کرد: تحقق امر به معروف و نهی از منکر، تنها اعتقاد و باور درونی افراد را می‌طلبد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی ‌سلیمانی اظهار داشت : رسالت و تکلیف شخصیت‌های حقیقی و حقوقی در راستای تحقق امر به معروف و نهی از منکر است.
وی تصریح کرد : عملیاتی کردن کار و تدوین برنامه مشخص برای احیای امر به معروف و نهی از منکر را لازم است و کار براساس برنامه، بهترین نتیجه را خواهد داد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه عمومی و همگانی خواند و گفت: امر به معروف و نهی از منکر مچ‌گیری نیست و نیروها می‌توانند بدون اطلاع در دستگاه‌ها حضور یابند و ایرادها و اشکالات را یادداشت و برای رفع آنها، به مدیر مربوط گزارش کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =