باید از روش‌های نوین برای گسترش امر به معروف در جامعه استفاده کرد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج، محمدابراهیم زارعی در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سنندج، اظهار داشت: در شرایط فعلی که آمریکا تمام توانش را برای فشار به کشورمان بکار گرفته بیش از هر زمان دیگری به حفظ صنایع تولیدی و حمایت از تولیدات داخلی نیاز داریم.

وی با بیان اینکه باید به سمت وحدت رویه برای رفع مشکلات کنونی برویم، افزود: نیاز است جناح‌های مختلف سیاسی و فکری همدل و هماهنگ با همکاری و مشارکت مردم برای عبور از شرایط کنونی گام بردارند ضمن اینکه کمک کنیم کسی بیکار نشود.

فرماندار شهرستان سنندج بر تلاش برای رفع ضعف‌های موجود در بخش‌های مختلف تاکید کرد و ادامه داد: باید در راستای تحقق رونق تولید و برطرف کردن مشکلات اقتصادی گام‌های اساسی برداشت.

زارعی به بحث امر به معروف و نهی از منکر نیز اشاره کرد و یادآور شد: رؤسای ادارات باید شاخص‌ترین فرد را از لحاظ اخلاقی و رفتاری برای مسئولیت این بخش انتخاب کنند.

وی بیان کرد: باید از روش‌های نوین برای گسترش امر به معروف در جامعه استفاده کرد و به گونه‌ای تأثیرگذار در راستای تحقق این امر خداپسندانه گام برداشت.

فرماندار شهرستان سنندج اشاره‌ای به برگزاری انتخابات مجلس در اسفند امسال کرد و گفت: مدیران ادارات نباید اجازه دهند از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده شود.

کار شورای امر به معروف و نهی از منکر مچ‌گیری نیست

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان نیز در این جلسه اظهار داشت: بحث امر به معروف فقط نباید متکی به حجاب و عفاف باشد چرا که رعایت شئونات و حجاب اسلامی از اصول دین است و افراد خود باید این موضوع را رعایت کنند.

محمود الله مرادی با بیان اینکه کار این شورا مچ‌گیری نیست، افزود: دیدگاه همه باید به بحث امر به معروف و نهی از منکر تغییر کرده و از جناح بازی و سیاسی بازی دوری کرد به این معنا که همه باید نسبت به امر مهم احساس مسئولیت کنیم.

وی بر عدم تقابل سیاسی در مدیریت‌ها تاکید کرد و ادامه داد: عدم هماهنگی و تعامل بین مسئولان و جناحی نگری موجب سو استفاده دشمنان می‌شود، پس در شرایط کنونی تعامل و همکاری بین مسئولان و مردم ضروری است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان یادآور شد: انتظار داریم بخش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌ها نسبت به رفع آسیب‌ها و معضلات اجتماعی همت کنند و این مهم با انتخاب افراد و کارکنان شایسته و متعهد قابل تحقق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 18 =