اعلام فراخوان اولین جشنواره سراسری «ایده پردازی نماز و امر به معروف و نهی از منکر»

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از شهرکرد، فراخوان اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر امروز (۴ خرداد) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار می شود.

اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر با حضور علاقه مندان سراسر کشور برگزار می شود.

از کلیه صاحب‌نظران، نخبگان، ایده پردازان در حوزه‌های قرآن و عترت، فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی، اجتماعی و اقتصادی دعوت شده است تا ایده‌های خود را در قالب طرح به‌ منظور ایجاد تحول، نوآوری، اثربخشی و کیفی نمودن برنامه‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال کنند.

از صاحبان ۱۴ ایده برتر با هدایای نقدی و لوح تقدیر در مراسم اختتامیه جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» تجلیل می شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» ۱ شهریور سال جاری است تعیین شده است و زمان برگزاری جشنواره نیز ۲۰ شهریور ماه خواهد بود.
خاطرنشان می شود: علاقمندان باید آثار خود را به نشانی دبیرخانه آذربایجان غربی، بلوار ارشاد، روبروی بیمارستان امام خمینی (ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، گروه قرآن و عترت ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =