دیدار رئیس پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر با رئیس دانشگاه پیام نور قم

در دیدار رئیس پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر با رئیس دانشگاه پیام نور قم که در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد در خصوص برگزاری همایش ملی پیشگیری از جرم و امر به معروف و نهی از منکر تبادل نظر گردید.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر امیری رئیس محترم پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر قم ضمن معرفی پژوهشکده امر به معروف، رویکرد جدید پژوهشکده در استفاده از ظرفیت های نخبگانی و علمی کشور در زمینه امر به معروف و نهی از منکر را ارائه نمود و خواستار همکاری با نخبگان دانشگاه پیام نور شد.

ایشان در ادامه پیشنهاد برگزاری همایش ملی پیشگیری از جرم و امر به معروف و نهی از منکر را با همکاری دانشگاه پیام نور ارائه نمودند.

در این جلسه دکتر محمد علی حسینی ریاست محترم دانشگاه پیام نور قم از برگزاری این همایش استقبال نمود و بیان داشت دانشگاه پیام نور آمادگی همکاری علمی و اجرایی در این زمینه را دارد و باتوجه به اینکه دانشگاه پیام نور در سراسر کشور حدود ۴۰۰۰ عضو هیئت علمی دارد می توان از این ظرفیت استفاده کرد.

در ابتدای این جلسه دکتر موسی پور معاون آموزش دانشگاه با بیان اینکه هر دو مرکز در بخش های علمی و فرهنگی از پتانسیل و ظرفیت  مناسبی برخوردارند، می توان در جهت ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشگاه و پژوهشکده، ارتباط و تعامل قوی و موثرتری را میان این دو مرکز برقرار نمود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =